Chomutov po vyrovnaném utkání veze z Plzně bod, ženy i junioři slaví vysoké výhry

C H O M U T O V - O uplynulém víkendu pokračovala Národní liga a chomutovští florbalisté cestovali do Plzně. Vyrovnané utkání s tamním týmem FBC Plzeň dospělo až do prodloužení, kde rozhodli domácí. Chomutovští si připsali jeden bod a po zaváhání jejich pronásledovatelů v tabulce už mají náskok 5 bodů. Ženy společně s juniory slavili vysoké výhry a přiblížili se k prvním místům ve svých ligách. Úspěšný víkend podtrhl dorost „B“.

Národní liga mužů - skupina Západ

FBC Plzeň - FbC 98 Chomutov
3:2 pp. (2:0, 0:2, 0:0 – 1:0)

Branky a nahrávky:11. Calta (Straka), 15. Houdek (Hodan), 61. Calta (Rybnikár) – 25. Fiala L. (Trávníček), 28. Kämpf (Fokt).
Rozhodčí: Pěnička, Šafář. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 69. Střely na branku: 23:22. Průběh utkání: 0:1, 3:1, 3:2.

FBC Plzeň: Ščurko (Trhlík) – Nicklas, Calta, Eichler, Hodan, Šůs, Rybnikár, Linc, Straka (C), Houdek, Svoboda, Täuber, Kleiner

Chomutov: Burda (Vlček) - Pačmag, Novotný, Šarša, Turek, Krajník, Chytrý, Fokt (C), Morava, Kämpf, Dudek, Jäschke, Pastor, Fiala L., Fiala T., Trávníček, Bejček, Kopp, Andrle

Nejlepší hráči zápasu: Calta (FBC Plzeň), Burda (FbC 98 Chomutov)