Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1.LIGA ŽEN (18:00): FBC Texas Longhorns vs. Florbal Chomutov (ONLINE)
16.07.2018 | Tisková zpráva

Chomutov ovládne obří vodní skluzavka a florbal bude u toho!

Chomutov ovládne obří vodní skluzavka a florbal bude u toho!
C H O M U T O V - Chomutov se jako jedno ze sedmi měst Česka dočká velmi oblíbené atrakce pro celé rodiny. Pořadatelé turné Slide Czech zařadili už druhým rokem Přemyslovu ulici na seznam svých jednodenních akcí a rozpoutají tak v průběhu prázdnin obrovské vodní šílenství, které potrvá celé nedělní odpoledne.
Slide Czech je veleúspěšná vodní atrakce, která si za poslední roky vybudovala velké jméno především v USA nebo Austrálii. V loňském roce si tato jedinečná akce svého druhu konaná na našem území, jejíž doménou je až 300 metrů dlouhá nafukovací skluzavka, získala tisíce příznivců i po České republice.

Nedílnou součástí Slide Czech bude pestrý a bohatý doprovodný program, jenž bude probíhat po celou dobu konání akce, tedy v neděli 22. 7. 2018 od 12 do 18 hodin. Všechny přítomné roztančí zkušení DJ’s, chybět nebudou ani stánky s bohatým občerstvením. Těšit se také můžete na koutek Florbalu Chomutov, kde si mimo jiné budete moci vyzkoušet přesnost a tvrdost střelby. V průběhu akce navíc budou pro účastníky připraveny soutěže o zajímavé ceny a hlavně spousta zábavy!

Zúčastnit akce se může každý, kdo je starší 6 let (včetně). Cena za celodenní vstupné činí 250 Kč při online registraci na stránkách www.slideczech.cz nebo 300 Kč na místě konání. Nepropásněte ojedinělou šanci si zařádit na vodní skluzavce během horkých letních dnů a registrujte se na letošní Slide Czech v Chomutově nyní.

Generální partneři

Hlavní partneři