Černý víkend prožila chomutovská mládež, na turnajích se nedařilo

C H O M U T O V - Dorostenci hráli v Litvínově, kde se utkali s domácími Bivoji a Florbalem Ústí B. Ani s jedním soupeřem se jim nepodařilo vyhrát, a tak odjeli z Koldumu naprázdno. V Krupce se představily starší žákyně, do Štětí odjely elévky a na Březenecké v Chomutově bojovali mladší žáci.

Dorost „B“ zaváhal v dalších utkáních

Dorostenci odjeli do nedalekého Litvínova, kde se hned v prvním utkání střetli s domácími Bivoji. Chomutovští florbalisté do utkání vstoupili velice dobře a po první třetině vedli 2:0. Druhá třetina se ale krapet zvrtla a dorostenci po dalších dvanácti minutách své vedení ztratili. Poslední třetina patřila již domácím a chomutovští hráči tak prohráli 2:5. Druhý zápas s Ústím začal lépe chomutovský soupeř, který šel do vedení 0:2, ale naši dorostenci se stále drželi takříkajíc na dostřel. Tak tomu bylo i ve druhé třetině, a tudíž o vítězi opět rozhodla poslední část, kterou ovládli ústečtí hráči a dorostenci Florbalu Chomutov si odváželi i druhou prohru - 2:6.

Od starších žákyň po elévky

Starší žákyně hrály v Krupce, kde se utkaly se čtyřmi týmy: SK Štětí, Florbal Ústí, BK REAL ROUDNICE n/L a FBC DDM Kati Kadaň. Hráčky z tohoto víkendu vyšly s vyrovnanou bilancí, kdy dvakrát vyhrály a dvakrát prohrály. Poradily si s Ústím 7:5 a Kadaní 5:4.

Přebor mladších žáků se tentokrát uskutečnil ve sportovní hale Březenecká, kde se představily oba chomutovské celky. Hráči týmu Florbal Chomutov Domeček se utkali s těmito soupeři: SK Bivoj Litvínov, Florbal Teplice Žlutá a SK Dubí a hráči Florbalu Chomutov Harmonie se utkali s těmito soupeři: FBC Vipers Most, FBC Teplice modrá a BK REAL ROUDNICE n/L.

Elévky odjely až do Štětí, kde hrály s týmy: FBC Česká Lípa, Tatran Mocné Tuleňky Podbořany, SK Štětí a FBC Liberec.