Oficiální web florbalového klubu Chomutov
1.LIGA ŽEN (18:00): FBC Texas Longhorns vs. Florbal Chomutov (ONLINE)
20.06.2018 | Redakce, ilustrační foto

Celostátní soutěže rozlosovány! Muži i ženy startují doma proti Litvínovu

Celostátní soutěže rozlosovány! Muži i ženy startují doma proti Litvínovu
C H O M U T O V - Již tradičně v Brně proběhl v neděli 17. června losovací aktiv celostátních soutěží Českého florbalu, ve kterých má Florbal Chomutov hned čtyřnásobné zastoupení. Kromě prvoligových celků mužů i žen se to týká ještě juniorů a dorostenců, kteří nastupují v nejvyšších soutěžích. Všechny tyto čtyři týmy již tedy znají rozpisy soutěží pro sezónu 2018/2019.
První liga mužů odstartuje již v pátek 7. září a Florbal Chomutov hned na úvod čeká podkrušnohorské derby, kdy přivítá na domácí palubovce SK Bivoj Litvínov. Hned v neděli 9. září poté zavítá na palubovku BLACK ANGELS. Další derby proti loňskému účastníkovi Superligy Florbal Ústí je na programu v 9. kole. S oběma postupujícími nováčky Náchodem a Českými Budějovicemi se Severočeši utkají ve 4. resp. 13. kole.

Hned čtyřikrát se v letošním soutěžním ročníku bude hrát v pátek. Důvodem je prosincové domácí Mistrovství světa v Praze, během kterého jsou na dva týdny zastaveny všechny soutěže.

O týden později než muži vstoupí do soutěže také ženský tým. A i zde se hned v prvním kole dočkáme derby s Litvínovem. První liga žen bude mít letos devět účastníků a hrát se bude třikrát každý s každým.

Rozpisy všech celostátních soutěží, včetně KB ligy juniorů a 1. ligy dorostenců, si můžete stáhnout na stránce Komise soutěží Českého florbalu ZDE (podsložka Předpisy a rozpisy).

Generální partneři

Hlavní partneři