Blíží se další perný víkend pro ženy, čeká je Mladá Boleslav a Česká Lípa

C H O M U T O V - Další víkend a předposlední dva zápasy základní části, to je program, který čeká chomutovské ženy. V sobotu nastoupí k utkání v 18:30 na chomutovské palubovce a jejich soupeřkami budou florbalistky z Mladé Boleslavi. V neděli ženy vyjedou za zápasem do Loun, kde se v 16:00 postaví tváří v tvář České Lípě.

Florbalová akademie MB

Druhý tým tabulky a poslední zápas. V prvním utkání si ženy s Mladou Boleslaví počínaly vcelku dobře, dokonce v jeden moment vedly, ale soupeřky ukázaly své kvality a chomutovské hráčky tak padly 1:7. Druhý zápas byl o něco lepší. Během prvních dvaceti minut se skóre nezměnilo – 0:0, ale ve druhé části již k patrným změnám došlo. Přestože naše ženy byly stále o krok pozadu, prohrály s jedním z nejlepších celků západní části pouze 2:5.

Teď je čeká poslední vzájemné utkání a každý si klade otázku, zda hráčky Florbalu Chomutov konečně porazí Mladou Boleslav, nebo zda si mladoboleslavské lvice připíši na své konto další skalp?

FBC Česká Lípa

Ženy čeká s tímto týmem poslední zápas v základní části a možná i vůbec, jelikož se zatím Česká Lípa nachází na posledním místě tabulky. První střet této sezóny se uskutečnil na českolipské palubovce a zápas ovládly chomutovské ženy 4:1. Ve druhém zápase opět naše ženy vyjely za zápasem do severočeských končin, kde si tentokrát nevedly vůbec dobře. Po celý zápas se na soupeřky dotahovaly, a když už konečně vedly, pár vteřin před koncem své vedení ztratily. Nakonec Česká Lípa získala nad Chomutovem 2 body díky výhře v prodloužení – 7:8. Za posledním zápasem si „výlet“ udělají oba celky, jelikož se střet uskuteční v Lounech.

Zkomplikují českolipské hráčky postavení Chomutova v tabulce, nebo se naopak chomutovské ženy ponaučí a poradí si se soupeřkami jednoznačněji?