Oficiální web florbalového klubu Chomutov
30.07.2020 | Ondřej Šarša, foto: Roman Dušek

Mužský "A" tým zahájí přípravu na novou sezónu víkendovým soustředěním

Mužský
C H O M U T O V - Na přelomu července a srpna absolvují florbalisté Chomutova víkendové soustředění v domácí hale. Hlavní trenér Martin Bocian bude mít k dispozici celkem 23 hráčů, včetně dvou brankářů. Na programu je pět tréninkových jednotek, včetně modelového utkání. Chomutovští tak odstartují společnou přípravu na blížící se nový ročník první ligy mužů, která započne v sobotu 5. září.

Sestava pro víkendové soustředění

Brankáři: Vlček, Štěpánek
Obránci: Müller, E. Kellermann, Grener, Salaďak, Pecháček, Hlaváček, Huňat, Šarša
Útočníci: Novotný, Kučera, Štěrba, Linc, Bernas, Kopp, Soukup, Melíšek, Andrle, Pastor, Halej, Giptner, Staněk

Přátelské utkání s Panthers Praha zrušeno!

Plánované přátelské utkání na konci víkendového soustředění proti Panthers Praha bylo zrušeno. Pražský tým přerušil letní přípravu do 2. srpna, neboť eviduje jednoho potvrzeného nakaženého hráče nemocí COVID-19. Florbalisté Chomutova sehrají modelové utkání, stejně jako na začátku června. Zápas nebude zpřístupněn divákům z důvodu přísnějších opatření Ministerstva zdravotnictví kvůli nemoci COVID-19.

Srpnový plán "A" mužstva

Tři pohárová a jedno přátelské utkání je naplánovano na měsíc srpen pro florbalisty Chomutova. V sobotu 8. srpna přivítají na domácí palubovce posledního mistra německé nejvyšší ligy MFBC Leipzig. První dva duely vrcholové části Poháru Českého florbalu odehrají chomutovští hráči také na domácí palubovce. V sobotu 15. srpna vyzvou Českou Lípu, o šest dní později klub z Podještědí. Poslední den v srpnu zamíří do Prahy. V pondělí 31. srpna vyzvou Tatran Střešovice, nejúspěšnější florbalový český klub.

Platinový partner

Významní partneři

Hlavní partneři