Oficiální web florbalového klubu Chomutov
POHÁR ČESKÉHO FLORBALU ŽEN - 2. KOLO | FBŠ SLAVIA Plzeň vs. Florbal Chomutov | 6:5 prod. | ONLINE
31.01.2020 | Lenka Láryšová, Foto: Vladimír Kapuš (www.fotokapus.cz)

Junioři nezvládli utkání na domácím hřišti, pokračuje i liga starších žáků

Junioři nezvládli utkání na domácím hřišti, pokračuje i liga starších žáků
C H O M U T O V - Víkend byl plný mládežnických týmů. Ke svým zápasům nastoupili nejen junioři B, ale také starší žáci, starší žákyně, mladší žáci, přípravky a elévky.

Junioři B neúspěšní

Junioři B své zápasy odehráli v neděli na palubovce SH Březenecká. Prvním soupeřem byli Lovosice, se kterými hráči první třetinu drželi krok a prohrávali jen o jednu branku 1:2. Poté se ale oba celky dostávali do tempa, zápas se komplikoval, ale lovosický soupeř měl stále převahu a držel se ve vedení. Nakonec chomutovští florbalisté podlehli 4:8.

Ve druhém utkání se Chomutovští střetli s Roudnicí. I v tomto boji byl výsledek po celou první třetinu vyrovnaný. Jakmile padla branka do chomutovské svatyně, hráči neváhali a okamžitě se snažili výsledek změnit. Utkání bylo napínavé až do samého konce, nikdy nebyl brankový rozdíl větší než dvě branky, ale ty se nakonec chomutovským florbalistům staly osudnými a naši junioři prohráli 5:7.

Starší žáci a žákyně pokračují v zápasech

Starší žáci Florbalu Chomutov začali hrací den zápasem s Českou Lípou white. Tento zápas se jim moc nepovedl, jelikož v něm strádali již od začátku, a nakonec prohráli 1:8. Ve druhém utkání se starší žáci střetli opět s Českou Lípou, ale tentokrát se Šluknovskou. Zde si se svým soupeřem poradili 6:1. Třetím čtvrtým soupeřem byl Liberec a Ústí, s nimiž naši hráči utrpěli prohru 1:8 a 1:4.

Do ligy vstoupili i starší žáci Florbalu Chomutov Domeček, kteří v prvním utkání podlehli Jirkovu (15:7), ve druhém zápase 4:3 porazili žatecké Jazzmany a v závěru padli 10:1 s Lovosicemi.

na chomutovské palubovce porazily 7:1 podbořanské Tuleňky, 9:1 Florbal Ústí a v posledním zápase nestačily na Českou Lípu blue (5:7).

Přebor mladších žáků

Sobotní přebor mladších začal zápasem mezi chomutovskými týmy, v němž byl lepší Florbal Chomutov, který vyhrál 10:3. V dalších zápasech tento tým prohrál s Teplicemi 5:11 a s Děčínem 5:8. Hráči Domečku měli stejné soupeře. S Děčínem hráči padli 3:7 a s Teplicemi 0:11. Vedle těchto dvou týmů se představila také Harmonie, která porazila 17:6 Roudnici, 7:1 Bílinu a prohrála 1:4 s teplickým Dynamem.

Významní partneři

Hlavní partneři