Oficiální web florbalového klubu Chomutov
POHÁR ČESKÉHO FLORBALU ŽEN - 2. KOLO | FBŠ SLAVIA Plzeň vs. Florbal Chomutov | 6:5 prod. | ONLINE
05.01.2020 | Ondřej Šarša

Prague Floorbal Cup 2020: Chomutovský klub vyslal do metropole pět kategorií!

Prague Floorbal Cup 2020: Chomutovský klub vyslal do metropole pět kategorií!
C H O M U T O V - Na začátku nového roku 2020, konkrétně od 3. ledna do 5. ledna probíhal již tradiční mezinárodní mládežnický florbalový turnaj. Čtvrtého ročníku se zúčastnil i chomutovský klub, který vyslal do boje hned pět kategorií - elévové, mladší žáci, starší žáci, dorost a dorostenky. Výsledky a fotografie najdete uvnitř článku.

ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 09

Pátek 3.1.2020
09:40 FbS Bohemians DDM P7 - Florbal Chomutov 13:1
13:00 Florbal Chomutov - FBC Přerov 0:16

Sobota 4.1.2020
08:00 Florbal Chomutov - SC DHfK Leipzig 3:2
13:00 Paskov Saurians - Florbal Chomutov 17:0

1/16-finále
20:30 Florbal Chomutov - FBS Olomouc EL09 1:11

PFC 2020 - Florbal Chomutov B09

Společné foto elévů s německým týmem SC DHfK Leipzig

ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 07

Pátek 3.1.2020
09:40 Florbal Chomutov - Florbalová Škola Plzeň 2:6
13:00 Florbal Ústí White - Florbal Chomutov 18:2

Sobota 4.1.2020
10:30 Black Angels - Florbal Chomutov 7:1

1/16-finále
20:30 Florbal Chomutov - TROOPERS 2:13

PFC 2020 - Florbal Chomutov B07

Týmová fotografie mladších žáků z turnaje PFC 2020

ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 05

Pátek 3.1.2020
11:20 Florbal Chomutov - GEPARDI BRNO 1:1
15:30 ACEMA Sparta Praha RED - Florbal Chomutov 3:2

Sobota 4.1.2020
08:50 FBS Bohemians zeleni - Florbal Chomutov 5:2

1/16-finále
12:10 Florbal Chomutov - MFBC 9:0

1/16-finále
14:40 Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 3:4

PFC 2020 - Florbal Chomutov B05

ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 03

Pátek 3.1.2020
10:30 Florbal Chomutov - Technology Florbal MB 0:3
13:50 FBC Draci Říčany - Florbal Chomutov 5:3

Sobota 4.1.2020
10:30 ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Chomutov 2:1
18:50 Florbal Chomutov - FBS Hattrick Brno 4:2

1/8-finále B
21:20 Florbal Chomutov - Wizards DDM Praha 10 5:3

Neděle 5.1.2020

1/4-finále B
09:40 FbC FRYDEK - MISTEK - Florbal Chomutov 1:2
1/2-finále B
13:50 Florbal Chomutov - Paskov Saurians 8:3
Finále B
16:20 ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Chomutov 2:4

PFC 2020 - Florbal Chomutov B03

Dorostenci se probojovali až do finále playoff B, ve kterém nestačili na ACEMA Sparta Praha UYNP

ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA GIRLS 03

Pátek 3.1.2020

13:00 Florbal Chomutov - Bulldogs Brno 1:1
19:40 FBS Olomouc DOR - Florbal Chomutov 4:4

Sobota 4.1.2020

08:00 Florbal Chomutov - SK Florbal Benešov 5:0
13:50 Skelleftea IBS - Florbal Chomutov 2:2

Neděle 5.1.2020

08:50 Florbal Chomutov - ACEMA Sparta Praha 3:2
11:20 K1 Florbal Židenice - Florbal Chomutov 4:0

PFC 2020 - Florbal Chomutov G03

Dorostenky předvedly po roce opět skvělé výkony

Významní partneři

Hlavní partneři