C H O M U T O V - Na začátku nového roku 2020, konkrétně od 3. ledna do 5. ledna probíhal již tradiční mezinárodní mládežnický florbalový turnaj. Čtvrtého ročníku se zúčastnil i chomutovský klub, který vyslal do boje hned pět kategorií - elévové, mladší žáci, starší žáci, dorost a dorostenky. Výsledky a fotografie najdete uvnitř článku.
ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 09
Pátek 3.1.2020
09:40 FbS Bohemians DDM P7 - Florbal Chomutov
13:1
13:00 Florbal Chomutov - FBC Přerov
0:16
Sobota 4.1.2020
08:00 Florbal Chomutov - SC DHfK Leipzig
3:2
13:00 Paskov Saurians - Florbal Chomutov
17:0
1/16-finále
20:30 Florbal Chomutov - FBS Olomouc EL09
1:11
PFC 2020 - Florbal Chomutov B09
Společné foto elévů s německým týmem SC DHfK Leipzig
ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 07
Pátek 3.1.2020
09:40 Florbal Chomutov - Florbalová Škola Plzeň
2:6
13:00 Florbal Ústí White - Florbal Chomutov
18:2
Sobota 4.1.2020
10:30 Black Angels - Florbal Chomutov
7:1
1/16-finále
20:30 Florbal Chomutov - TROOPERS
2:13
PFC 2020 - Florbal Chomutov B07
Týmová fotografie mladších žáků z turnaje PFC 2020
ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 05
Pátek 3.1.2020
11:20 Florbal Chomutov - GEPARDI BRNO
1:1
15:30 ACEMA Sparta Praha RED - Florbal Chomutov
3:2
Sobota 4.1.2020
08:50 FBS Bohemians zeleni - Florbal Chomutov
5:2
1/16-finále
12:10 Florbal Chomutov - MFBC
9:0
1/16-finále
14:40 Florbal Chomutov - Technology Florbal MB
3:4
PFC 2020 - Florbal Chomutov B05
ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA BOYS 03
Pátek 3.1.2020
10:30 Florbal Chomutov - Technology Florbal MB
0:3
13:50 FBC Draci Říčany - Florbal Chomutov
5:3
Sobota 4.1.2020
10:30 ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Chomutov
2:1
18:50 Florbal Chomutov - FBS Hattrick Brno
4:2
1/8-finále B
21:20 Florbal Chomutov - Wizards DDM Praha 10
5:3
Neděle 5.1.2020
1/4-finále B
09:40 FbC FRYDEK - MISTEK - Florbal Chomutov
1:2
1/2-finále B
13:50 Florbal Chomutov - Paskov Saurians 8:3
Finále B
16:20 ACEMA Sparta Praha UNYP - Florbal Chomutov
2:4
PFC 2020 - Florbal Chomutov B03
Dorostenci se probojovali až do finále playoff B, ve kterém nestačili na ACEMA Sparta Praha UYNP
ROZPIS UTKÁNÍ - SKUPINA GIRLS 03
Pátek 3.1.2020
13:00 Florbal Chomutov - Bulldogs Brno
1:1
19:40 FBS Olomouc DOR - Florbal Chomutov
4:4
Sobota 4.1.2020
08:00 Florbal Chomutov - SK Florbal Benešov
5:0
13:50 Skelleftea IBS - Florbal Chomutov
2:2
Neděle 5.1.2020
08:50 Florbal Chomutov - ACEMA Sparta Praha
3:2
11:20 K1 Florbal Židenice - Florbal Chomutov
4:0
PFC 2020 - Florbal Chomutov G03
Dorostenky předvedly po roce opět skvělé výkony