Dorostenci hráli 2. ligu v Kadani, zde podlehli Jazzmanům i Vipers

C H O M U T O V - Dorostenci o víkendu navštívili královské město Kadaň, kde se v místní sportovní hale v rámci 11. kola 2. ligy dorostenců střetli s mosteckými Vipers a žateckými Jazzmany. S mosteckým celkem dorostenci prohráli 2:5 a s žateckým týmem 3:8.

Dorostenci v Kadani nezářili

V prvním zápase chomutovští dorostenci nastoupili proti mosteckému celku FBC Vipers. Po první třetině vedl soupeř 0:1 a po druhé třetině dokonce 0:3. Až ve třetí třetině se konečně chomutovští hráči dostali do střeleckých pozic, které začali využívat. Bohužel střeleckou měli i mostečtí hráči. Nakonec naši dorostenci prohráli 2:5.

Druhé utkání se odehrálo před polednem a dorostenci v něm nastoupili proti týmu FBC Jazzmani Žatec. Do tohoto zápasu vstoupili lépe hráči Florbalu Chomutov, ale vedení 1:0 jim nevydrželo dlouho a po první třetině již prohrávali 1:3. Během posledních dvou třetin soupeř ze Žatce své vedení navyšoval, přičemž Chomutovští ztráceli s Jazzmany kontakt. Střet těchto týmů skončil 3:8 ve prospěch žateckého soka.