2.kolo, sobota 26.9.2015, 14:00
FbC Plzeň
-
4:4 (1:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 12. Ševčík (Brabec), 33. Zíka (Kreysa), 37. Kreysa (Kuneš), 42. Horažďovský (Ševčík) - 8. Giptner (Muselík), 35. Kubeš (Z. Hlaváček), 41. vlastní branka, 45. Kučera (Giptner).
Rozhodčí: Kotyza, Šůs. Vyloučení: 1:2, navíc Z. Hlaváček (CHM) 5 minut a Salaďák (CHM) 10 minut. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 43. Střely na branku: 35:18. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 4:2, 4:4.
FbC Plzeň: Bezděk - Hencl, Pešek, Lauber, Kmetík, Faitenhanzl, Nový, Kreysa, Kuneš, Brabec (C), Horažďovský, Zíka, Ševčík, Javorský, Malý, Majer, Beneš.
Florbal Chomutov: Čáp (Štěpánek) - Halej, Müller, Salaďák (C), Kubeš, O. Hlaváček, Z. Hlaváček, Bernas, Muselík, Fák, Pavuk, Vítek, Lukáš, Giptner, Kučera.