17.kolo, neděle 24.1.2016, 18:00
FBC DDM Kati Kadaň
-
8:11 (2:4, 2:3 ,4:4)
Branky a nahrávky: 5. Turek (Morava), 15. Vopelák (Limberg), 23. Morava (Limberg), 29. Vopelák (Pačmag), 43. Procházka (Štěrba), 44. Žemlička (Limberg), 46. Pačmag (Vopelák), 47. Žemlička (Procházka) - 9. Jäschke (Štěrba), 15. Chocholoušek (T. Fiala), 16. Chocholoušek (Šulc), 16. Kopp, 25. Chocholoušek (Fiala), 27. T. Fiala (Chocholoušek), 29. Fiala (Chocholoušek), 49. T. Fiala (L. Fiala), 51. Chocholoušek (L. Fiala), 54. L. Fiala (Krajník), 60. Chocholoušek (L. Fiala).
Rozhodčí: Müller, Novosad. Vyloučení: 2:2. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 212. Střely na branku: 35:38. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:4, 4:7, 8:7, 11:8.
FBC DDM Kati Kadaň: Burda (Janúšek) - Čeloud, Procházka, Solar, Štěrba E. (C), Hanzlíček, Limberg, Pačmag, Morava, Turek, Žemlička, Vopelák, Zelinka, Odlas M., Odlas J., Zýka, Bendl a Dolanský.
Florbal Chomutov: Šantora (Trhlík) - Klíma, Jäschke, Šulc, Šarša (C), Kopp, Štěrba J., Krajník, Břešťan, Fiala L., Fiala T., Chocholoušek, Andrle, Šnábl a Dušek.

Erik Štěrba (trenér Kadaně): "Škoda třetí třetiny, když jsme dotáhli a dokonce vedli, ale hloupými fauly jsme si nechali utkání sebrat. Děkuji všem divákům za výbornou kulisu a za to, že zůstali až do konce."

Martin Bocian (trenér Chomutova): "Vyrovnané utkání, klíčový moment byla ve třetí třetině ubráněná přesilovka a následné vyrovnání. Děkuji hráčům za vydařený víkend, soupeři za důstojné derby a divákům, že na utkání dorazili."