Víkendová utkání žen na domácí palubovce budou opravdu na nože!

C H O M U T O V - Ženy se po týdenní pauze od zápasů vrací na hřiště ve velkém stylu. Zbývá pět kol do konce základní části ligy, takže ženskému týmu jde tento víkend o vážně důležité body. V sobotu se představí před domácím publikem od 16:00 v zápase proti druhému celku tabulky 1. ligy žen, FbC Panthers. V nedělním zápase se utkají taktéž od 16:00 proti FbŠ Slavia Plzeň, který průběžně drží třetí příčku v lize. Přijďte vytvořit do Chomutovské sportovní haly pořádný kotel, povzbuďte svůj tým a vytvořte jednoduše peklo, ze kterého se bude rosit čelo, ale pouze soupeřkám!

Nebezpečná šelma aneb zápas s FbC Panthers!

Florbal Chomutov, nováček 1. ligy, se v sobotu utká s týmem z Prahy na hřišti vůbec poprvé. Při nahlédnutí do statistik jasně vyplývá, kde mají FbC Panthers své mezery, a v jaké oblasti by měly naopak přidat ženy Florbalu Chomutov. Domácí tým umí perfektně hrát v oslabení a má lepší procentuální úspěšnost střelby. FbC Panthers, které si už brousí drápy, má naopak menší číslo obdržených branek a trestných minut. Přestože se Panthers pohybují na průběžné druhé příčce v lize, s Chomutovem jsou skoro nastejno v porovnání vstřelených branek soupeři. Chomutov dokázal celkem 96x prostřelit brankářku protihráček, ztrácí tedy na své sobotní rivaly pouze tři branky, které mohou padnout ve vzájemném utkání!

Odkaz na sobotní online zápis z utkání

FbŠ Slavia Plzeň bude silným soupeřem!

Zápas s třetím týmem tabulky bude pro domácí hráčky taktéž výzva, ale jak už se mnohokrát potvrdilo, ženy Chomutova umí proti těžkým soupeřům hrát skvěle. Před vzájemným zápasem se Chomutov může pyšnit více vstřelenými brankami v utkáních, lepší úspěšností přesilovek a samozřejmě i bezkonkurenční hrou v již zmíněném oslabení. Slavie Plzeň má navrch ve střelách na branku i v menším počtu obdržených branek. Hráčky Plzně jsou velmi klidné a nekonfliktní, v součtu byly vyloučeny pouze na 26 minut. V počtu vstřelených branek vítězí Chomutov o dvě úspěšné střely. Věříme, že v zápase proti Plzni, počet vstřelených branek naroste ku prospěchu ženského týmu Florbalu Chomutov!