Druhá polovina Národní ligy je tu, muži vyráží v neděli do Strakonic!

C H O M U T O V - Národní liga - divize zápas se přehoupla o druhé zápasové poloviny. Muži první část ligy zakončili na sedmé ligové příčce po nevydařeném duelu s týmem T.B.C. Králův Dvůr. Šanci na výhru mají florbalisté Chomutova již v neděli 4. prosince na palubovce desátého týmu FBC Strakonice P.A. Vzájemný duel týmů startuje v 17:00!

Doma se to nepovedlo, bude to lepší ve Strakonicích?

Muži Florbalu Chomutov nastoupili v sobotu 26. listopadu na domácí palubovce proti týmu T.B.C. Králův Dvůr. Zápas byl dlouho vyrovnaný, pro Chomutov to v jednu chvíli vypadalo dokonce na vítězství, nicméně třetí třetina rozhodla o vítězi, a tím se stal po lítém boji Králův Dvůr. „Zápas jsme si prohráli sami a buď se z toho sami zvedneme a nebo ne. Děkujeme soupeři za utkání,“ takto komentoval utkání trenér týmu, Martin Bocian.

Florbalisté Strakonic se v posledním kole první poloviny ligy předvedli v tom nejlepší světle. Na palubovce se setkali s druhý týmem ligy, TJ Turnov a statečně mu vzdorovali. Rozhodovalo se až v prodloužení, kde Turnov po dlouhém boji vstřelil branku na stav 7:6. I přesto patří Strakonicím průběžná až desátá příčka.

Předzápasová statistka: FBC Strakonice P.A.X Florbal Chomutov

Při pohledu do statistik je jasné, že Chomutov se opětovně staví do pozice ofenzivnějšího týmů, zatímco Strakonice do role týmů defenzivního. Z čehož jasně vyplývá, že Strakonice mají vyšší procento úspěšnosti oslabeni. Uvidíme, jestli dokážou vzdorovat i útočníkům Chomutova, kteří v přesilových hrách nastříleli už 11 branek soupeři. Uvidíme, kdo bude tahat za delší konec.

Vzájemný zápas týmů začíná v neděli 4. prosince od 17:00. Můžete ho sledovat online pomocí psaného online přenosu.