30.11.2016 | Eliška Vetýšková

Dorostenci mají jednu výhru a jednu prohru, bojovali i starší žáci

C H O M U T O V - Chomutovští dorostenci se 26. listopadu představili publiku na domácí půdě a to ve velkém stylu. Bez většího váhání porazili Teplice a těsně podlehli Karlovým Varům. Starším žákům A se moc v Ústí nedařilo a třikrát prohráli. Starší žáci B mají na svém kontě dvě prohry a jednu výhru. Proti týmu Liberec C vyhráli a na týmy Litvínova a Ústí nad Labem B těsně nestačili.

Dorostenci: Teplice poraženy, hráči z Karlových Varů byli silnější!

Dorostenci se po delší době vrátili na domácí palubovku, a to 26. listopadu. Na domácí palubovce si nevedli vůbec špatně.

Do prvního zápasu nastoupili proti týmu DDM Dynamo Teplice a domácí hráči dokonce i jako první otevřeli skóre zápasu. V druhé třetině vedli krásným náskokem jedné branky - 3:2. V zápase rozhodla třetí třetina, kde své kvality prokázal opět domácí domácí tým, který třikrát prostřelil brankáře Teplic a vyhrál 6:4.

Florbalisté Chomutova nevstoupili vůbec špatně ani do druhého utkání proti týmu FB Hurrican Karlovy Vary. V první třetině se soupeři navzájem oťukávali a vítězně z toho prozatím vyšel domácí tým, který vedl o jednu branku za stavu 3:2. Chomutov v druhé třetině náskok pouze potvrdil, když vstřelil branek pět oproti soupeřovo třem brankám. Nicméně ve poslední třetině ukázali hráči Karlových Varů svou obrovskou sílu a prostřelili chomutovského brankáře hned šestkrát. Chomutov nedokázal tak silnému vzdoru příliš oponovat a vstřelil pouze jednu branku. Dorostenci zápas proti Karlovým Varům těsně prohráli 11:9.

Starší žáci A: Starším žákům se v Ústí nedařilo!

Starší žáci A vyrazili v sobotu do Ústí nad Labem, kde se na palubovce utkali s třemi týmy - FBC Liberec B, FBC Liberec a 1.FBC DDM Děčín.

Do prvního zápasu nastoupili starší žáci A již v půl desáté v sobotu 26. listopadu proti týmu FBC Liberec B. V zápase se hodně bránilo a hodně útočilo. Liberec vstřelil Chomutovu dvě branky, které rozhodly utkání. Liberec zvítězil 2:0 nad Chomutovem.

Druhý zápas odehráli starší žáci Chomutova také proti libereckému týmu, tentokrát proti FBC Liberec. Liberečtí vstoupili útočně do první půlky zápasu, kdy vstřelili Chomutova 3 góly. V druhé polovině se chomutovští taktéž neprosadili, a tak Liberec vyhrál 4:0.

Starší žáci Chomutova se nepolepšili ani v posledním zápase proti Děčínu. V druhé polovině sice branku vstřelili, ale k vítězství to nestačilo. Děčín tak vyhrál 2:1 nad staršími žáky Chomutova.

Starší žáci B: Porazili Liberec, prohráli s Ústím a Litvínovem!

Starší žáci "Florbal Chomutov Domeček" vyrazili v sobotu 26. listopadu na tři utkání proti týmům, Ústí nad Labem B, Liberec C a Litvínov.

V prvním zápase těsně podlehli týmu Ústí nad Labem B, když prohráli 2:1. Starší žáci si ale zároveň spravili chuť při zápasu s Libercem, který porazili 3:1. V posledním zápase nestačili na ofenzivní hru Litvínova a prohráli 5:1.