Do Chomutova přijede v neděli Jaroměř, základní část ligy se blíží do finále!

C H O M U T O V - Florbal Chomutov se vrhne na domácí palubovce dne 12.2. do dalšího zápasu Národní ligy v divizi západ. Tentokrát se bude jednat o 20. kolo ligy, ve kterém se na hřišti střetne domácí tým s týmem TJ Sokol Jaroměř. Jak Chomutov, tak Jaroměř mají 32 bodů v ligovém hodnocení. To se může do neděle 12. února změnit, jelikož Chomutov čeká dohrávka 16. kola ligy proti Kadani. Zápas proti Jaroměři startuje v 15:30. Buďte u toho!

Chomutov bude hrát doma, budou z toho tři body?

Florbal Chomutov se připravuje na další zápas na domácí palubovce. Tentokrát mu bude soupeřem TJ Sokol Mukařov. Týmy mají v ligovém hodnocení stejný počet bodů. Chomutov zaujímá průběžnou pátou příčku, Jaroměř šestou. Do konce základní části ligy zbývají tři kola.

Chomutov se v rámci 19. kola vydal do Plzně, kde překvapil tabulkově lepšího soupeře. Zápas byl dlouhou dobu vyrovnaný na obou stranách, ale Chomutov se svého vedení z druhé třetiny jen tak nechtěl vzdát. Po atraktivní třetí třetině dovedl Chomutov zápas do zdárného konce a vyhrál 5:4.

Jaroměř se v rámci 19. kola sehrála zápas s TJ Mukařovem. Zápas byl do začátku třetí třetiny vyrovnaný, nicméně velmi přesvědčivý výkon Jaroměře v poslední třetině zvrátil zápas na jejich stranu. Jaroměř vyhrála nad Mukařovem 7:4.

Předzápasová statistika: Florbal Chomutov X TJ Sokol Jaroměř

V neděli 12. února se na palubovce střetnou dva velmi vyrovnané týmy. Jejich ofenziva je velmi silná. Chomutov vstřelil svým soupeřům 144 branek, Jaroměř o jednu více - 145. Rozdíl mezi týmy je v obdržených brankách - Chomutov jich má na svém kontě o 23 méně než Jaroměř.

Propastný rozdíl mezi týmy tvoří branky vstřelené v přesilovkách - Jaroměř jich má na kontě neuvěřitelných 30! Na druhou stranu je Jaroměř i důraznější ve hře, čímž si zasloužila 188 minut svých hráčů mimo hru.

Zápas začíná v neděli 12. února v 15:30 v Městské sportovní hale v Chomutově!