Další střelecký koncert! Muži převálcovali na domácí palubovce Jaroměř 14:4!

C H O M U T O V - Florbalisté Chomutova se v nedělním zápase ujali vedení už v prvních minutách první třetiny. Svojí ofenzivní hrou si soupeře zkušeně pohlídali a do vedení ho v průběhu zápasu nepustili. Suverénním výkonem přehráli TJ Sokol Jaroměř poměrem 14:4. Připsali si tři body do neúplné tabulky Národní ligy, kde nyní opanují osmé místo.

Suverénní výkon, vysoká výhra, tři body doma!

Chomutov naskočil do zápasu ve velmi rychlém tempu. Již v šesté minutě otevřeli skóre Aleš Trávníček s Janem Krajníkem, kteří tak zahájili krasojízdu domácího týmu. V první třetině přidali domácí na své konto ještě další tři branky. Jaroměř dokázala odpovědět pouze brankou jednou. "Domácí hřiště nám dost vyhovuje. Makáme jako celek a ta hra jde nahoru. Teď jen pokračovat v těchto výkonech a dávat tutovky," komentuje nedělní zápas domácích Karel Klíma.

Druhá třetina byla taktéž bohatá na branky. Jaroměř se pokusila zachránit před úplným debaklem vystřídáním brankáře, ale neúspěšně. Domácí si ke brance vždycky cestu našli. V průběhu druhé a třetí třetiny dokázali ještě devětkrát skórovat. "Už šlapeme jako tým a to je hlavní. Každý se snaží na tom hřišti nechat maximum," hodnotí Karel Klíma.

Chomutov vyhrál nad Jaroměří vysoko 14:4!

Statistika zápasu

Florbal Chomutov - TJ Sokol Jaroměř 14:4 (5:1, 3:1, 6:2)

Střelci branek: 6. Aleš Trávníček, 6. Lukáš Fiala, 7. David Dudek, 8. Vít Andrle, 17. Jan Krajník, 25. Lukáš Mock, 27. Jan Krajník, 33. David Dudek, 44. David Dudek, 45. Lukáš Fiala, 47. Lukáš Fiala, 56. Jan Krajník, 57. Miloš Šulc, 58. David Dudek - 17. Petr Hašek, 21. Jan Hroneš, 48. Jan Hroneš, 58. Jiří Novotný.

Rozhodčí: Petr Herman - Ondřej Sochůrek Vyloučení: 1:2, navíc Trávníček 5 minut Počet diváků: 110 Střely na branku: 51:37 Nejlepší hráči utkání: David Dudek - Jan Hroneš.

Chomutov: Vlček Jan, Nový Filip, Klíma Karel, Bejček Ondřej, Jäschke Daniel, Trávníček Aleš, Dušek Roman, Krajník Jan, Fiala Lukáš, Dudek David, Šantora Karel, Kopp Ondřej, Andrle Vít, Šnábl Michal, Šarša Ondřej, Mock Lukáš, Chocholoušek Marek, Šulc Miloš.

Jaroměř: Flégl Lukáš, Kubina Jakub, Hašek Karel, Lacina Štěpán, Hroneš Jan, Škola Jan, Novotný Jiří, Hašek Petr, Jiřička Petr, Hofman Petr, Kvaček Lukáš, Kubina Šimon.

Chomutov pojede na palubovku Králova Dvora!

Chomutov se příští víkend utká s Královým Dvorem. V této sezoně se týmy již jednou setkali, tenkrát odjížděl jako vítěz Králův Dvůr s těsnou výhrou 7:6. Utkání je naplánováno na 22. listopadu od 18:00.